חיפוש :

הקמת מוקד אבטחה לעסק

אם חשבתם עד היום שהדרך היחידה בה תוכלו לקבל שירותי מוקד אבטחה היא הקמה ותפעול של מוקד כזה בעצמכם – הגיע הזמן שתכירו את חברת מ.א לייגר בע"מ ואת השירותים שהחברה מציעה לבעלי עסקים.
מאות לקוחות עסקיים כבר נהנים משירותי החברה, הצטרפו גם אתם ותיהנו משירותי שמירה, מוקד, ביטחון, ניקיון ועוד.

מתי נדרש מוקד אבטחה?

אם נחוץ לכם מענה מקצועי ופעיל של צוות אבטחה 24 שעות ביממה – דרוש לכם מוקד אבטחה.
המוקד מאויש על ידי צוות מקצועי, מיומן, מסור ואחראי, מפעילי המוקד נבחרים בקפידה ועוברים הכשרה מקצועית נקודתית, הם מתודרכים היטב כיצד לפעול בכל מצב חירום ולתת מענה נכון לכל פנייה.
ההשקעה הרבה של החברה בצוות העובדים ובציוד הטכנולוגי מאפשרת מתן שירותי מוקד ביטחון לעסקים ברמה גבוהה.

שירותי אבטחה נדרשים היום בישראל כמעט בכל בית עסק ובכל מוסד. נוכחות מתמדת ובולטת של אנשי אבטחה חיונית להגנה על נכסים, עובדים ולקוחות.
שירות של מוקד אבטחה מספק מענה מסביב לשעון. משמעות הדבר היא הגנה על רכושכם גם מחוץ לשעות הפעילות. בכל שעה בה תתרחש פעילות חריגה בבית העסק יהיה גורם מקצועי בתמונה.

מה עושים במצב חירום?

פנייה מהירה ככל האפשר אל מוקד אבטחה נחוצה בכל מקרה חירום או חשד למקרה חירום.
מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה בבית העסק מאפשרות מעקב רציף אודות המתרחש בבית העסק מסביב לשעון. אתם כבעלי העסק מקבלים עדכונים שוטפים אודות המתרחש בבית העסק בשגרה ובמהלך אירועים חריגים. 

חברת מ.א לייגר בע"מ מספקת שירותי אבטחה וביטחון לעסקים.
על מנת לקבל מענה מלא עליכם להכיר בעצמכם את נהלי האבטחה ולתדרך את העובדים שלכם בהתאם.
כך למשל, על העובדים לדווח מיד למוקד עם כל מקרה חשוד, להכיר את פרטי יצירת הקשר עם המוקד ולהקפיד להפעיל את האזעקה במתחם.

מתלבטים אלו שירותי ביטחון ואבטחה נחוצים בעסק שלכם? אל תמהרו לקבל החלטות בעצמכם ללא התייעצות עם גורמים מקצועיים. מומחים בתחום האבטחה יסייעו לכם לזהות פרצות ונקודות תורפה.
בעזרת הייעוץ תצליחו לנהל נכון יותר את תקציב האבטחה על מנת לקבל מענה לכל הצרכים שלכם ולספק לעסק את כל שירותי הביטחון הדרושים לו.

טואול - אתרים באינטרנט